Uno-M, Uno-M-Step

Raam on valmistatud pulberkattega terastorust keskmise horisontaaljalaga ja lamedate otsast kitsenevate terasjalgadega, millel on plastikust põrandakaitsed. Kõik terastorud on lameda ovaalse profiiliga.

Laua kõrgus: Uno-M: kuus fikseeritud kõrgust; Uno-M-Step: 5-astmeline reguleeritav kõrgus. Vastab DIN EN 1729 standardile.

Lauaplaat on valmistatud melamiin-polümeer kattega LIGNOpal saepuruplaadist ja nähtamatu kinnitusega polüuteraanist (PUR) turvaservast. Lisavõimalusena saab lauda tellida koos eriti vastupidava LIGNOdur turvaplaadiga, millel on kergelt ümardatud servad.

Lisad ja võimalused: põrandakaitsed kõvemate ja pehmemate põrandate jaoks või universaalsed põrandakaitsed (2K); kotinagid; raamatusahtel; tooli kinnituselemendid PantoSwing ja PantoMove toolidele.

Oluline märkus: laua kõrgus võib pisut varieeruda sõltuvalt lauaplaadi tüübist ja põrandakaitsetest. PUR servad on eriti vastupidavad, aga võivad aja jooksul näidata värvi kulumise märke.

Valida saab järgnevate materjaligruppide vahel: Raam: M1; lauaplaat materjalist LIGNOdur: L1; lauaplaat  materjalist LIGNOpal-PUR: L2; kõrgsurvelaminaat L4.

Scroll UpScroll Up