StepByStep-I

Reguleeritava kõrgusega kirjutuslaud
Raam on valmistatud pulbervärviga kaetud ümara profiiliga terastorust Laua jalad on disainitud nii, et kasutajad oma jalgu vastu neid ära ei lööks.  
Laua kõrgus: 6-astmeline, vastavuses DIN EN 1729. Kõrgust on võimalik reguleerida kuusnurkvõtmega või käsirattaga.

Lauaplaat on valmistatud melamiin-polümeer kattega LIGNOpal saepuruplaadist ja nähtamatu kinnitusega turvaservast, mis on valmistatud polüuretaanist (PUR). Lisavõimalusena saab lauda tellida koos eriti vastupidava LIGNOdur turvaplaadiga, millel on kergelt ümardatud servad.

Lauaplaadi omadused:  fikseeritud horisontaalne tööpind.

Lisad ja võimalused. Põrandakaitsed kõvemate ja pehmemate põrandate jaoks; sahtlikonksud raamaturiiuli või tooli kinnitamiseks; kotinagid.  Mudelitele, millel on LIGNOdur plaat, saab lisavõimalusena tellida tooli kinnituselemente mudelitele BasicGlide, LuPoGlide, PantoSwing (alates suurus 4) ning PantoMove.

Oluline märkus. Laua kõrgus võib pisut varieeruda sõltuvalt lauaplaadi tüübist ja põrandakaitsetest. PUR servad on eriti vastupidavad, aga võivad aja jooksul näidata värvi kulumise märke.

Materjalid ja värvivalik: Raami värvivalikud grupp M1. Lauaplaat materjalist LIGNOdur grupp L1. Lauaplaat materjalist LIGNOpal-PUR grupp L2.

Scroll UpScroll Up