Nutikas Kool on kaubamärk, mis esindab Saksa mööblitootjat VS Vereinigte Spezialmöbelfabriken Eestis.

VS on Euroopa lõpptarnijate hulgas mõjuvõimas tootja. Selle lai tootevalik võimaldab laiaulatuslikke mööblilahendusi koolidele, administratiivosakondadele, kontoritele ja konverentsiruumidele.

VS pakub ülimalt innovatiivseid mööblilahendusi elukestvaks õppeks – mööbel, meedia ja teenused lasteaedadele, koolidele ja ülikoolidele, seminaritegevusteks, täiendõppeks.

Inspireeriv ja loovusekeskne õpikeskkond
VS on uue õpikvaliteedi tugev pooldaja – kvaliteet läbi õpikeskkonna teadliku kujundamise. Ruumil on täiskasvanute ja õpilaste kõrval nn „kolmanda õpetaja” oluline roll, mis mõjutab laste saavutusi ja kujundab nende heaolu.

Teabeühiskonna tarnijad alates aastast 1898

Rohkem kui 110 aastat ettevõtte ajalugu, hulk patente, tootearenduse teerajamine ja innovatsioonide läbimurdmine – kõrgelennulise ambitsiooni ja kompromissitu kvaliteedipüüdluse filosoofia on läbivad jooned ettevõtte ajaloos, mis on viinud pikaajaliselt toodeteni, mis kliente veenavad. VS on täna Euroopa lõpptarnijate hulgas mõjuvõimas tootja.

VS-i idee
Baden-Württembergis asuv firma, kaasaegne ja ülimalt efektiivne tööstusettevõte, perekontsern pika ajalooga ning innovatiivse tootearendusega – sõltumatus ja vabadus teha strateegilisi otsuseid, mida toetab ettevõttekultuur. Ettevõtte kurss on seatud järjepidevuse ja jätkusuutlikkuse suunda – kooskõlas valdkonna ja töötajate vastutusega. Kirg kvaliteedi ja võidukate lahenduste vastu on teinud VS-ist eduka meeskonnamängija Saksamaal, kogu Euroopas ja ka paljudel teistel rahvusvahelistel turgudel.

Järjepidevus
Ettevõttet  juhib juba kolmas põlvkond omanikeperest ning vastutavad isikud teevad VS-is kohapeal otsuseid.

Tootmine Saksamaal
VS arendab ja valmistab oma tooteid ettevõtte tootmiskeskuses Tauberbischofsheimis ning investeerib jätkuvalt kaasaegsematesse ja efektiivsematesse tootmisprotsessidesse – see on tootekvaliteedi võit.

Brändi väärtused
VS tähendab sõltumatust ja autonoomiat ökoloogilise ja sotsiaalse vastutusega toodangu, ettevõtte tegevuste usaldusväärsuse ja vastupidavate kvaliteettoodete nimel.

Sertifitseeritud standardid kõrgeimatele tootenõuetele

Võimalikult hea kvaliteet ja ühine vastutustunne – need on põhimõtted, mille järgi VS tegutseb. Ettevõttesiseselt töötab VS kõrgeimate võimalike standardite järgi, aga suunab samas oma tegevust iseseisva kvaliteedihindamise, turvalisuse ja keskkonnasõbraliku tootmise suunas. Ettevõte on loonud protsessile orienteeritud kvaliteedijuhtimise süsteemi baseerudes uuele DIN EN ISO 9001:2008 standardile, mis defineerib tööstusprotsesside standardnõudeid. See tähendab, et ettevõttesisesed protsessid on rangelt ühtlustatud sõltumatu kvaliteedi tagamisega.

Kõik protsessid on juhtimise käsiraamatus selgelt määratletud. On olemas ettevõttesisene kvaliteedijuhtimise süsteem, kus tegutsetakse pidevalt loomaks võimalikult häid protsesse, mis puudutavad tootmist, graafikust kinnipidamist, teenuse kvaliteeti või klientide rahulolu.

VS Möbel kannab GS märki, mis on ametlik turvatesti sertifikaat vastavalt Saksamaa juhistele. See tähendab, et nende tooted on täielikult võimelised vastama neile nõuetele, mis on toodete jaoks esitatud, ükskõik kas siis kontoris, koolis või lasteaias.

Terastorudest toolide raamid läbivad materjali- ja koormusteste. VS valmistab kõrgeima kvaliteediga terastorusid. See garanteerib mööblile pika eluea ja veatu funktsionaalsuse – nagu näiteks meie seljatoega toolide perfektne kiikumisefekt.

VS on ühinenud üldsusele ligipääsetava ja üleriigilise PQ-VOL andmebaasiga, mis on „eel-kvalifikatsiooni andmebaas varustus-ja teenindussektori jaoks“.

Pärast erapooletut sobivustesti IHK ehk Baden-Wuerttembergis asuva tööstus-ja kaubandusühenduse poolt, sai VS sertifikaadi kui „kompetentne, võimekas ja usaldusväärne ettevõte riigihankelepingute jaoks“.

Scroll UpScroll Up